تماس با ما

تماس با شخص : lemon

شماره تلفن : 18639025156

WhatsApp : +8618639025156

Free call

اهمیت جریان گاز هنگامی که آجر در کوره سرخ شده است؟

January 30, 2018

آخرین اخبار شرکت اهمیت جریان گاز هنگامی که آجر در کوره سرخ شده است؟

در خط تولید ماشین آلات خلاء، نوع کوره دارای نوع خالص است، یک نوع کوره تونل، یک نوع کوره دوار است. نوع مختلف کوره به معنی نوع کوره از کوره آجر متفاوت است، جریان گاز در کوره.

این متفاوت است. جریان گاز در کوره تأثیر بزرگی بر فرآیند آجری دارد. بعد، ما کوره چرخ را به عنوان مثال برای شما توضیح خواهیم داد تا ماشین آجری خلاء را برای انتخاب آجر قالب در چرخ بردارید.

اهمیت جریان گاز در هنگام شلیک کوره.

هنگامی که کوره اجاق گاز اخراج می شود، آن را به نوع خاصی از کوره قرار می دهد و آتش می گیرد. میل سوزان به طور مداوم به بدن منتقل می شود تا بدن سوزان شود.

احتراق سوخت نیاز به اکسیژن دارد که توسط جریان هوای گرم شده توسط منطقه خنک کننده تامین می شود. گرما آزاد شده از طریق احتراق باید به بدن منتقل شود و گاز گرم و گرم محیطی است برای گرم کردن بدن.

Interface.The محصولات با درجه حرارت بالا به دمای طبیعی برای خارج شدن از کوره سرد می شوند و گرما از طریق هوای سرد به داخل کوره برداشته می شود و رطوبت و خشکی باقی مانده به طور مداوم گرما یا گرم می شوند.

بستگی به جریان دود داغ از منطقه فریزر دارد. بنابراین، کوره کوره چرخشی وابسته به جریان گاز است.

به طور خاص، جریان گاز دارای سه بعد مهم است:

(1) عوامل مهمی که بر تولید کوره دوار در جریان گاز تأثیر می گذارند. برای سرعت بخشیدن به سرعت آتش، احتراق سوخت را تقویت می کند، روند پیش گرم شدن و خنک سازی را تقویت می کند، گاز باید در کوره شتاب شود.

سرعت جریان. به عبارت دیگر، برای بالا بردن ستاره چرخ، شما باید تهویه را افزایش دهید.

(2) مهم است که تعیین یکنواختی سرخ کردن اسلب باشد.

به طور کلی، بخشی از شمع در جریان جریان بزرگتر است، سرعت این قسمت از آتش سریع است (اما می تواند دما را کاهش دهد و سرعت آتش را کاهش دهد) مقادیر زیادی از سطح مقطع کوره، لازم است تا اطمینان حاصل شود که جریان هوا بر روی مقطع کوره توزیع شده است.

(3) کنترل آتش درجه کوره.

هنگامی که عملیات کوره بردار بی دقت است، کل کوره باید جریان هوا را کاهش دهد و اقداماتی مانند کاهش دمپر را برای بالا بردن آتش انجام دهد. هنگامی که لازم است سرعت پیشرفت کوره را سریع تر ارتقاء دهیم، لازم است که تهویه را افزایش دهیم و آتش را تشویق کنیم سرعت شسته شدن. هنگامی که آتش در داخل کوره خیلی بزرگ است، وقتی سوخت داخلی داخلی بیش از حد بالا باشد، باید سریعا تهویه را کاهش و احتراق را کنترل کند. تمام اینها نشان می دهد که جریان هوا عامل مهمی در کنترل آتش است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

lemon@cnwdmachine.com
+8618639025156
18639025156
86-18639025156
3590904546